Aktuellt / Ajankohtaista

 

 

Liikenne & Kuljetus

Transmar auttaa sinua asiakkaana tarjouksin koskien kuljetuksia Ahvenanmaalla, muualle maailmaan sekä maailman eri kolkista Ahvenanmaalle. Tarjoamme sinulle apua kaikessa hinnoittelussa pienistä paketeista aina suuriin lähetyksiin sekä kertakuljetuksista toistuviin toimituksiin. Tarjoamme apua myös terminaali, varastointi, pakkaus tai muissa kuljetukseen liittyvissä asioissa

Myynti

Puh: +358-18-27 011 
Sähköposti: myynti@transmar.fi

Nils-Erik Persson 
Myyntijohtaja
Maarianhamina ja Naantali
Puh: +358-20 1260 606
Sähköposti: nils.persson@transmar.fi

Kurt-Ove Lindh 
Myyntipäällikkö
Maarianhamina
Puh: +358-20 1260 604
Sähköposti: kurt-ove.lindh@transmar.fi  

Huolinta

Maarianhamina
Puh: +358-18-27 011
Sähköposti: spedition@transmar.fi

Kuljetukset Maarianhamina

Puh: +358-18-27 011

Selvitys, reklamaatiot 
Sähköposti: selvitys@transmar.fi

Mats Clemes 
Kuljetus ja Logistiikkajohtaja, Toimitusjohtaja
Sähköposti: mats.clemes@transmar.fi

Hans-Erik Eker 
Laivastopäällikkö
Sähköposti: hanserik.eker@transmar.fi

Dan Lindblom
Ajojärjestelijä
Sähköposti: dan.lindblom@transmar.fi

Conny Malmberg
Ajojärjestelijä, Jakelu
Sähköposti: conny.malmberg@transmar.fi

Niclas Sundberg
Ajojärjestelijä
Sähköposti: niclas.sundberg@transmar.fi

Kjell Björkqvist
Huolinta
Sähköposti: kjell.bjorkqvist@transmar.fi

Emil Hansen
Process manager
Sähköposti: emil.hansen@transmar.fi

Kuljetukset Naantali

Puh: +358-18-27 011

Kalle Ekström
Terminaalipäällikkö
Sähköposti: kalle.ekstrom@transmar.fi

Niclas Andersson
Ajojärjestelijä
Sähköposti: niclas.andersson@transmar.fi

Jouni Nummela
Ajojärjestelijä
Sähköposti: jouni.nummela@transmar.fi

Kai Kuivalainen
Ajojärjestelijä
Sähköposti: kai.kuivalainen@transmar.fi

Petter Himmelroos
Process manager
Sähköposti: petter.himmelroos@transmar.fi