Aktuellt / Ajankohtaista

Med anledning av Coronaviruset (Covid-19) minimerar Transmar den fysiska kundbetjäningen i verksamheten.

Transmar stänger sin kundbetjäning på Vikingagränd 6, 22100 i Mariehamn för besökande kunder tillsvidare.

Välkommen att ta kontakt med oss per telefon eller mail.

Du når Kundbetjäningen som vanligt på tel.018-27 011 och på mail info@transmar.fi, vardagar 8-16.

Direktnummer till Trafikledningen i Mariehamn tel. 020 12 60 500

Tveka inte att höra av dig till oss!

Med vänlig hälsning/ Transmar Ab

Ekonomi & Personal

Ekonomi

Mariehamn
Tel: +358-18-27 011
E-post: ekonomi@transmar.fi

Tomas Abrahamsson
Administrativ chef
E-post: tomas.abrahamsson@transmar.fi

Monica Westberg
Bokföring
E-post: monica.westberg@transmar.fi

Susanna Lind
Fakturering
E-post: susanna.lind@transmar.fi

Monica Sundberg
Förtullning
E-post: monica.sundberg@transmar.fi

Jenny Jansson
HR-Chef
E-post: jenny.jansson@transmar.fi

IT

Mariehamn
Tel: +358-18-27 011
E-post: support@transmar.fi

Kimmo Jaskari
IT-samordnare
E-post: kimmo.jaskari@transmar.fi