Aktuellt / Ajankohtaista

M/S Fjärdvägen är på dock v.7 och v.8 
Under dessa veckor kan det förkomma avvikelser i transporterna, vi hoppas ni har överseende med detta. Tveka inte att höra av er till oss för ev. frågor ang. era transporter! 

M/S Fjärdvägen telakalla viikko 7 ja 8.
Näinä viikkoina liikenteessä saattaa olla poikkeamia, toivomme teiltä ymmärrystä tähän. Älä epäröi ottaamaan meihin yhteyttä, jos teille herää kysymyksiä koskien kuljetuksianne.

Klicka här för att komma till info om aktuella nyheter!

Ajankohtaiset tiedotteet, klikkaa tästä!

Ekonomi & Personal

Ekonomi

Mariehamn
Tel: +358-18-27 011
E-post: ekonomi@transmar.fi

Tomas Abrahamsson
Administrativ chef
E-post: tomas.abrahamsson@transmar.fi

Monica Westberg
Bokföring
E-post: monica.westberg@transmar.fi

Emma Stark
Bokföring
E-post: emma.stark@transmar.fi

Susanna Lind
Fakturering
E-post: susanna.lind@transmar.fi

Monica Sundberg
Förtullning
E-post: monica.sundberg@transmar.fi

Jenny Jansson
HR-Chef
E-post: jenny.jansson@transmar.fi

IT

Mariehamn
Tel: +358-18-27 011
E-post: support@transmar.fi

Kimmo Jaskari
IT-samordnare
E-post: kimmo.jaskari@transmar.fi