Aktuell Transportinformation | Ajankohtaiset kuljetustiedot
  • Uppdatering av transportpriser 01.10.2022- Läs mer här
  • Just nu har vi hög belastning på trafiken och leveranstiderna kan vara lite längre än normalt. Om du har frågor kring bokningen kontakta bilbokning@transmar.fi

---

  • Kuljetuspalveluidemme hintojen tarkistus 01.10.2022 -Lue lisää täältä
  • Suurista volyymeista johtuen voi toimitusaika olla tällä hetkellä normaalia pidempi. Jos sinulla on kysyttävää tilaukseen liittyen, ota yhteyttä bilbokning@transmar.fi.

Ekonomi & Personal

Ekonomi

Mariehamn
Tel: +358 (0)18 27 011
E-post: ekonomi@transmar.fi

Tomas Abrahamsson
Administrativ chef
E-post: tomas.abrahamsson@transmar.fi

Monica Westberg
Bokföring
E-post: monica.westberg@transmar.fi

Susanna Lind
Fakturering
E-post: susanna.lind@transmar.fi

Monica Sundberg
Förtullning
E-post: monica.sundberg@transmar.fi

Eva-Maria Häggblom
Löne- och HR-administratör
E-post: eva-maria.haggblom@transmar.fi

Petter Himmelroos
HR-Chef
E-post: petter.himmelroos@transmar.fi

IT

Mariehamn
Tel: +358 (0)18 27 011
E-post: support@transmar.fi

Kimmo Jaskari
IT-samordnare
E-post: kimmo.jaskari@transmar.fi