Aktuellt / Ajankohtaista

Information om avvikelser på grund av Coronaviruset (Covid-19) 

 

Koronaviruksesta (Covid-19) johtuen olemme Transmarilla päättäneet minimoida kasvokkain tapahtuvan asiakaspalvelun.

Transmar sulkee Vikingagränd 6:ssa sijaitsevan asiakaspalvelupisteensä asiakkailta toistaiseksi.

Ota yhteyttä meihin puhelimitse tai sähköpostilla. Tuttuun tapaan tavoitat asiakaspalvelun puhelimitse numerosta +358 (0) 18-27011, tai sähköpostilla osoitteesta info@transmar.fi, arkisin 8-16, pois lukien arkipyhät.

 

Suorayhteys puhelimitse Maarianhaminan ajojärjestelyyn on 020 12 60 500

 

Älä epäröi ottaa yhteyttä meihin!

Trafik & transport

Som kund på Transmar hjälper vi dig med allt från småpaket till stora leveranser, och från engångstransporter till avtal som gäller för återkommande transporter. Vi hjälper dig även med eventuella frågor kring webbokning, terminalhantering, förvaring, förpackning samt annat som kan komma upp i samband med en godstransport.

Försäljning

Tel: +358-18-27 011 
E-post: forsaljning@transmar.fi

Nils-Erik Persson 
Försäljningsdirektör, försäljning och sponsorering
Mariehamn och Nådendal
Tel: +358-20 1260 606
E-post: nils.persson@transmar.fi

Kurt-Ove Lindh 
Försäljningschef
Mariehamn
Tel: +358-20 1260 604
E-post: kurt-ove.lindh@transmar.fi  

Spedition

Mariehamn
Tel: +358-18-27 011
E-post: spedition@transmar.fi

Trafikledning Mariehamn

Tel: +358-18-27 011

Godsförfrågningar, reklamationer 
E-post: utredning@transmar.fi

Mats Clemes 
Transport och Logistik, VD
E-post: mats.clemes@transmar.fi

Hans-Erik Eker 
Fleet manager
E-post: hanserik.eker@transmar.fi

Dan Lindblom
Trafikledare, lastningar AX-FI
E-post: dan.lindblom@transmar.fi

Conny Malmberg
Trafikledare, Distribution AX
E-post: conny.malmberg@transmar.fi

Niclas Sundberg
Trafikledare, Utrikes
E-post: niclas.sundberg@transmar.fi

Kjell Björkqvist
Spedition
E-post: kjell.bjorkqvist@transmar.fi

Emil Hansen
Processansvarig
E-post: emil.hansen@transmar.fi

Trafikledning Nådendal

Tel: +358-18-27 011

Kalle Ekström
Terminalchef
E-post: kalle.ekstrom@transmar.fi

Niclas Andersson
Trafikledare
E-post: niclas.andersson@transmar.fi

Jouni Nummela
Trafikledare
E-post: jouni.nummela@transmar.fi

Kai Kuivalainen
Trafikledare
E-post: kai.kuivalainen@transmar.fi

Petter Himmelroos
Processansvarig
E-post: petter.himmelroos@transmar.fi