Aktuell Transportinformation | Ajankohtaiset kuljetustiedot
  • 03.02.2023 Förhandlingarna fortsätter mellan parterna AKT & ALT. Läs mera här

  • 01.01.2023 träder det nya regler i kraft gällande handeln emellan fasta Finland och Åland. Läs mera här
  • Uppdatering av transportpriser 01.10.2022. Läs mer här

---

Talous ja henkilöstö

Talous

Maarianhamina
Puh: +358 (0)18 27 011
Sähköposti: ekonomi@transmar.fi

Tomas Abrahamsson
Hallintopäällikkö
Sähköposti: tomas.abrahamsson@transmar.fi

Monica Westberg
Kirjanpito
Sähköposti: monica.westberg@transmar.fi

Susanna Lind
Laskutus
Sähköposti: susanna.lind@transmar.fi

Monica Sundberg
Tullaukset
Sähköposti: monica.sundberg@transmar.fi

Eva-Maria Häggblom
Palkka- ja HR hallinnoitsija
Sähköposti: eva-maria.haggblom@transmar.fi

Petter Himmelroos
Henkilöstöpäällikkö
Sähköposti: petter.himmelroos@transmar.fi

IT

Maarianhamina
Puh: +358 (0)18 27 011
Sähköposti: support@transmar.fi

Kimmo Jaskari
IT koordinaattori
Sähköposti: kimmo.jaskari@transmar.fi