Aktuell Transportinformation | Ajankohtaiset kuljetustiedot
  • Uppdatering av transportpriser 01.10.2022- Läs mer här
  • Just nu har vi hög belastning på trafiken och leveranstiderna kan vara lite längre än normalt. Om du har frågor kring bokningen kontakta bilbokning@transmar.fi

---

  • Kuljetuspalveluidemme hintojen tarkistus 01.10.2022 -Lue lisää täältä
  • Suurista volyymeista johtuen voi toimitusaika olla tällä hetkellä normaalia pidempi. Jos sinulla on kysyttävää tilaukseen liittyen, ota yhteyttä bilbokning@transmar.fi.

Talous ja henkilöstö

Talous

Maarianhamina
Puh: +358 (0)18 27 011
Sähköposti: ekonomi@transmar.fi

Tomas Abrahamsson
Hallintopäällikkö
Sähköposti: tomas.abrahamsson@transmar.fi

Monica Westberg
Kirjanpito
Sähköposti: monica.westberg@transmar.fi

Susanna Lind
Laskutus
Sähköposti: susanna.lind@transmar.fi

Monica Sundberg
Tullaukset
Sähköposti: monica.sundberg@transmar.fi

Eva-Maria Häggblom
Palkka- ja HR hallinnoitsija
Sähköposti: eva-maria.haggblom@transmar.fi

Petter Himmelroos
Henkilöstöpäällikkö
Sähköposti: petter.himmelroos@transmar.fi

IT

Maarianhamina
Puh: +358 (0)18 27 011
Sähköposti: support@transmar.fi

Kimmo Jaskari
IT koordinaattori
Sähköposti: kimmo.jaskari@transmar.fi